Ödemeler, Şartlar & Koşullar

Siparişlerin temin ve teslim tarihlerinin şirketimiz yetkililerinden öğrenilmesinden sonra öngörülen ödemeler sitemizde yayınlanan veya şirket merkezimizden bildirilecek olan banka hesaplarımızdan herhangi birine "Havale / EFT" ile yapılabilir. Yaptığınız ödemelere ait dekontu şirketimize fax.layarak bilgi vermeniz halinde sipariş konusu ürünün temini ve sevki daha da hızlanacaktır.

Yazımsal veya sistemsel hatalardan kaynaklanacak "Fiyat, Resim" hatalarından dolayı "tunaendustriyel.com.tr" mağazamız hiçbir şekilde sorumlu olmayıp bu durumlarda öncelikle tüketiciye telefon ve e-mail yoluyla haber vererek siparişi iptal etme ve göndermişse sipariş bedelini tüketiciye iade etme hakkına sahiptir.

Şirketimizin işbu portalda kayıtlı ürünlerin fiyatlarını, teknik özelliklerini ve resimlerini heran ve haber vermeksizin değiştirme hakkı mahfuzdur. Ancak karşılıklı teyid edilerek anlaşması yapılmış siparişlere ait ürünler, anlaşma şartlarına uygun özelliklerde ve fiyatlarda müşteriye teslim edilir.