Stok & Sevkiyat & Teslimat Bilgileri

Sitemiz deposu ve mağazamızda stoklar her an değişebilmekte ve bazı ürünler de imalatçılara sipariş üzerine imal ettirilmektedir.

​Sitemizde kayıtlı ürünlerden stoklarda görünmeyen ve "Ön sipariş" ikazlı ürünler için ödeme yapmadan önce mutlaka yetkililerimizle irtibat kurarak ürün teslim müddetini ve sevk/taşıma ücretleri ve bilgilerini öğreniniz.  

Teslimatlar ve sevkiyatlar, siparişlere ait banka ve finans onay işlemlerini müteakiben, "müşteriye bildirilecek müddet içinde " İstanbul ili dahilindeki müşterilerimize kendi araçlarımız veya kargo firmaları ile, İstanbul dışındaki müşterilerimize ise nakliyat anbarları ve kargo firmaları ile gerçekleştirilir.

Kargo ve nakliye ücretleri alıcıya aittir. Kargo ve nakliye ücretleri ürünlerin cinslerine, hacimlerine, ağırlıklarına, ve teslimatın yapılacağı şehirlerin uzaklıklarına göre değişiklik göstereceğinden Taşıma ücret bilgileri sevkten evvel müşteriye telefon, tel. mesajı veya e-mail mesajı ile bildirilerek onay istenir. Onay alındıktan sonra sevkler gerçekleştirilir.