Site kullanımı

Sayın müşterimiz,

Sitemizin kullanımı son derece kolaydır. Bilgilere ulaşım yüksek hızla sağlanmakta, işlemler sağlıkla sonuçlandırılmaktadır. Tercih edilen ürünler sepete eklendikten sonra iptal etme, çıkarma işlemleri, yeni ürünlerin eklenmesi kolaylıkla yapılabilir.

Sitemizde yayınlanan ve satışa arz edilmiş ürünlerin fiyat bilgileri KDV öncesi ve KDV dahil edilmiş şekliyle izlenebilmektedir. Sürekli değişkenlik gösterebilen stok surumları sebebiyle stoklarda görünmeyen ve dolayısiyle "ön sipariş" , "2-3 gün" teslim ikazlı ürünler için ödeme yapmadan önce mutlaka yetkililerimizle irtibat kurarak ürün teslim müddetini ve sevk/taşıma ücretlerini ve bilgilerini öğreniniz. Yetkililer tarafından bildirilecek teslim günü ve ödeme şekline göre hareket ediniz. 

Yazımsal veya sistemsel hatalardan kaynaklanacak "Fiyat, Resim" hatalarından dolayı "tunaendustriyel.com.tr" mağazamız hiçbir şekilde sorumlu olmayıp öncelikle tüketiciye telefon ve e-mail yolu ile haber vererek siparişi iptal etme ve tüketicinin göndermiş olabileceği sipariş bedelinin iadesini yapma hakkına sahiptir.

Her türlü sorularınız için "info@tunaendustri.com" ve "satis@tunaendustri.com" e-posta adreslerimizden yetkililerimize ulaşabilirsiniz.