Ürün İade ve Garanti Koşulları

1. Sevkten önce Sipariş iptali: Müşteri satın aldığı ürünlere ait siparişlerini aynı gün içinde şirketimizi telefonla arayarak sevkten önce iptal ettirebilir. Şayet ödemesini de yapmışsa alacağı ertesi gün içinde hesabına havale edilir.

2. Sevkten sonra Ürünlerin iadesi: Müşteri satın aldığı ürün veya ürünleri, kullanmaktan vazgeçme, ürünü beğenmeme, vb. gerekçelerle teslim aldığı tarihten itibaren en geç 7(yedi) içinde iade etme hakkına sahiptir. Ancak iadenin kabülü için öncelikle şirketimizin telefon ile bilgilendirilmesi ve ayrıca ürün iade formunun doldurularak şirketimize iletilmesi gerekmektedir. İadenin kabülü bildiriminden sonra "iade fatura" ile gönderilecek ürünün ve  ambalajının bozulmamasına, ürünün tekrar satılabilirlik özelliğinin kaybolmamasına dikkat edilmelidir. (Aksi halde iade kabul edilmez.) Bu tür iadelerde, iadeye ait kargo ve nakliye ücretleri "Alıcıya aittir." İade işlemlerinin şirketimizce tamamlanmasından sonra 7(yedi) gün içinde iadeye ait ürün veya ürünlerin bedeli müşterinin banka hesabına havale edilir.

3. Garanti koşulları: Sitemizden satılmış olan tüm ürünler, malzeme, işçilik hatalarına karşı teslim tarihinden itibaren 2 (iki) yıl müddetle ilgili imalatçı ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Garanti müddeti içinde arızalı ürünün Garanti Belgesi ve/veya Fatura fotokopisi ile birlikte ait olduğu markanın en yakın servisine veya fabrikasına ulaştırılması halinde Garanti kapsamında ücretsiz tamiri veya değişimi yapılır. Garanti kapsamında tamir veya değişim için gönderilen ürünlerin nakliye masrafları müşteriye aittir.(Talep halinde imalatçı veya ithalatçı firmaların servis/bakım birimlerinin adreslerinin bildirimi ve ilgili firmalarla iletişim konusunda şirketimiz yardımcı olmaktadır.)